Na našich zařízeních závisí vaše produktivita narušovaná mikro-stopy, odstraňováním záseků, sníženým výkonem aj. Dříve nebo později se může v třídiči opotřebovat povrchová úprava, probrousit dráha, nebo změnit některý z důležitých tvarů pro třídění. Již v prvních náznacích je na řadě přemýšlet nad opravou třídiče a případnou prohlídkou pohonu, kontrolou a nastavení.

Aktuální stav vašeho zařízení jsme schopni zhodnotit u vás a dále navrhnout optimální postup oprav. Jsme schopni zajistit i údržbu a opravy samotných vibračních třídících hrnců, které jsou na konci své životnosti. Často jsou zařízení dodávána výrobci montážních strojů a nejsou optimálně naladěna. Lehké a malé díly pak jsou podávány pohony jedoucími na téměř maximální výkon, ale s nenaladěnou harmonickou frekvencí k třídiči. Dochází k zbytečnému plýtvání energie – neplaťte za energie více, než musíte.

V tomto duchu zajišťujeme školení pro pracovníky technologických a údržbových oddělení firem. Obsluha, princip, servis a ladění vibračních pohonů.

Zajistíme dodávku jakéhokoliv náhradního dílu pro starší podavače s pohony RNA, včetně magnetů, pružin, atd. a doporučíme preventivní skladové položky k jednotlivým typům používaných komponent.

Velice časté jsou opravy starších pohonů kruhových vibračních zásobníků. Tato zařízení jsou schopné se výměnou magnetů i pružin dostat do stavu nového pohonu.

Použitím originálních pružin RNA zajistíme dlouhou životnost pohonu.